Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Kuchnia Tajska z Karoliną Żmijewską

01-02-2019, 18:00 - 21:30

Kolejna odsłona Tajskiej kuchni w naszym studio. Ciekawi Was jak przygotować Pad Thai, o którym tak często słyszycie i widujecie w restauracjach? Może interesuje Was po prostu kuchnia Tajska? kolory i egzotyczne smaki…które można odkrywać za każdym razem na nowo. Kuchnia Tajska słynie nie tylko ze swojego niecodziennego wyglądu i zapachu, ale też ze zdrowego odżywiania. Pod naszym okiem przygotujecie tajskie potrawy, będziecie mogli spróbować nieznanych smaków oraz poznać tajniki prawidłowej kompozycji smakowej.

Warsztaty poprowadzi Karolina Żmijewska, autorka blogów kuchniabezglutenowa i tajlandiaodkuchni, absolwentka Akademii Kulinarnej w Bangkoku. Z pewnością będzie potrafiła zarazić Was miłością do tej kuchni, odpowie na wasze pytania i poprowadzi Was w świat niesamowitych smaków. 

W programie:

  • Pad Thai- smażony makaron z wieprzowiną i krewetkami
  • Tom yum po taek- zupa z mlekiem kokosowym i owocami morza
  • Geng gwio warn gai- zielone curry z kurczakiem i kukurydzą
  • Kao niaw kao muum- czarny, parowany ryż kleisty z mang

 

Czas trwania: 3-4h
Cena: 195 zł brutto (w tym 23% vat)
Zapisy: studio@studiobataty.pl
www.studiobataty.pl

Wszyscy uczestnicy podczas zajęć otrzymają fartuch, niezbędne materiały do przygotowania potraw, wodę, kawę i herbatę. Po wspólnym gotowaniu szkolący się będą mogli skosztować swoich dań przy wspólnym stole, a nadmiar zabrać ze sobą. Zapraszamy!

* W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników warsztatów, mogą one zostać odwołane lub przeniesione na inny termin.

Informacje szczegółowe

01-02-2019, 18:00 - 21:30
195 zł brutto (w tym 23% vat) zł
Karolina Żmijewska
14